Crazy paws eShop

Úvod

Naša chovateľská stanica sa venuje chovu plemena malý bradáč a bavorský farbiar. Naším cieľom je potešiť nových majiteľov šteniatkom, ktoré bude spĺňať povahové aj výzorové štandardy plemena. Tešíme sa, keď sa niektoré naše šteniatko ukáže na výstave, má nejaký pracovný úspech a je zaradené do chovu. Najväčšiu radosť nám však urobí, keď sa dostane k majiteľom, ktorí ho budú nadovšetko ľúbiť. Naša chovateľská stanica ponúka na predaj šteniatka malého bradáča korenie a soľ a šteniatka bavorského farbiara  a takisto ponúka na krytie aj krycích psov týchto plemien  vynikajúcich exteriérovo i pracovne.   

Malý bradáč je síce miniatúrne, ale odvážne plemeno s vynikajúcimi pracovnými schopnosťami. Navyše je to výborný spoločník do rodiny s deťmi. Vzhľadom k tomu, že má hrubú srsť, ktorá pri správnej úprave nepĺzne, hodí sa rovnako na záhradu ako aj do bytu. Šteniatka malého bradáča sú živé a veľmi aktívne. Už ako ročný psík je oveľa pokojnejší, ale napriek tomu nikdy v ňom neutíchne túžba po hraní.

Bavorský farbiar je poľovnícke plemeno, ktoré sa používa najmä na dohľadávanie postrelenej zveri. Je to pes, ktorý vzhľadom na svoju hustú podsadu je vhodný aj do našich horských oblastí. Nehodí sa do bytu, pretože má krátku pĺznucu srsť a potrebuje veľa pohybu kvôli jeho neskutočnej energii. Je jedným z najlepších stopárov. Od hanoverských farbiarov sa odlišuje rýchlejšou prácou a menším vzrastom . Šteniatka bavorského farbiara duševne dospievajú až ako dvojročné.